Pension U Johnů Nakléřov

Posted on by

Pension U Johnů naleznete v obci Nakléřov u Petrovic, v Ústeckém kraji, nedaleko hraničního přechodu s Německem.

Pension provozují mladí majitelé, kteří ho koupili teprve nedávno a postupnou rekonstrukcí chtějí z tohoto místa vykouzlit rodinný pension s krásnou okolní krajinou pro různorodou klientelu.

Pohodlné a cenově dostupné ubytování je pro milovníky letní i zimní dovolené či turisty na cestách, ale také pro hosty, kteří jen projíždějí a potřebují přespat a nabrat síly aby mohli pokračovat dál za svým cílem nebo pro hosty, kteří odtud budou dojíždět za prací třeba do blízkého Německa.

Pokoje

Ubytovat se můžete ve dvou – pětilůžkových pokojích. Připraveny jsou pro Vás dvoulůžkové pokoje s manželskými nebo oddělenými postelemi. Čtyřlůžkový pokoj se dvěma oddělenými ložnicemi propojenými koupelnou a nebo rodinné pokoje až pro 5 osob. Všechny pokoje mají sociální zařízení přímo na pokoji.

Rodinný pokoj
Rodinný pokoj
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj

V ceně ubytování je snídaně, která je formou à la carte a těšit se můžete mj. na míchaná vajíčka, palačinky nebo párky.

Služby

Pension U Johnů nabízí svým hostům zdarma dostupné Wi-Fi a soukromé parkoviště přímo před pensionem také zdarma, navíc hlídané kamerovým systémem. Je zde také možnost rozvozu hostů. Pokud chcete vyrazit na kolo, běžky nebo podniknout pěší turistiku a rádi byste auto nechali u pensionu můžete využít služby rozvozu hostů. Je možno rozvést najednou až 8 hostů. Případně pokud do pensionu cestujete vlakem nebo autobusem můžete si také domluvit odvoz od Vaší poslední možné zastávky.

K dispozici je restaurace s kapacitou 30 míst a salónek s celkovou kapacitou také 30 osob. Lze zde pořádat svatby, oslavy, večírky, školení. K Vaším akcím je zajištění plné penze, rautu a ubytování samozřejmostí.

Telefon pro rezervace: +420737753627