Pension U Johnů Nakléřov

Posted on by

Pension U Johnů naleznete v obci Nakléřov u Petrovic, v Ústeckém kraji, nedaleko hraničního přechodu s Německem.

Pension provozují mladí majitelé, kteří ho koupili v roce 2018 a postupnou rekonstrukcí chtějí z tohoto místa vykouzlit rodinný pension s krásnou okolní krajinou pro různorodou klientelu.

Pohodlné a cenově dostupné ubytování je pro milovníky letní i zimní dovolené či turisty na cestách, ale také pro hosty, kteří jen projíždějí a potřebují přespat a nabrat síly aby mohli pokračovat dál za svým cílem nebo pro hosty, kteří odtud budou dojíždět za prací třeba do blízkého Německa.

Pokoje

Ubytovat se můžete ve dvou – pětilůžkových pokojích. Připraveny jsou pro Vás dvoulůžkové pokoje s manželskými nebo oddělenými postelemi. Čtyřlůžkový pokoj se dvěma místnostmi, dva rodinné pokoje s manželskou postelí, palandami a rozkládací pohovkou nebo rodinný pokoj se dvěma místnostmi, manželskou postelí, dvěma samostatnými postelemi a rozkládací pohovkou celkem pro pět osob. K dispozici je také velký apartmán s menší kuchyňkou, rozkládací pohovkou a čtyřmi postelemi celkem také pro pět osob. Všechny pokoje mají sociální zařízení přímo na pokoji. Celkem jsme schopni ubytovat 36 osob, s použitím rozkládacích přistýlek nebo dětských postýlek i více. Vše záleží na domluvě.

Rodinný pokoj
Rodinný pokoj

Dvoulůžkový pokoj

V ceně ubytování je snídaně, která je formou à la carte a těšit se můžete mj. na míchaná vajíčka, palačinky nebo párky.

Služby

Pension U Johnů nabízí svým hostům zdarma dostupné Wi-Fi a soukromé parkoviště přímo před pensionem také zdarma, navíc hlídané kamerovým systémem.

K dispozici je restaurace s kapacitou 30 míst a salónek s celkovou kapacitou také 30 osob. Lze zde pořádat svatby, oslavy, večírky, školení. K Vaším akcím je zajištění plné penze, rautu a ubytování samozřejmostí. Restaurace je otevřena každý den od 11:00 do 22:00. V době od 11:00 do 14:00 máte na výběr z poledního menu a od 14:00 z minutkového jídelního lístku.

Kontakt:

+420737753627

+420732650705

pensionujohnu@seznam.cz